REZERWACJA
  ON-LINE 

WILLA GLOBAL Jastrzębia Góra, ul. Makowa 12

DSC02868_baner.jpg DSC02869_pix_baner.jpg

Cennik Willa Global - Twoje noclegi nad morzem

 

++++ CENNIK POBYTÓW na 2024 +++

 

dostępność oraz ceny można sprawdzić również telefoniczne: 605616149 lub mailowo: info@willaglobal.pl

Nasze  ceny uzależnione są od liczby dni pobytowych,

^Dzieci w wieku do 2 lat  - do każdego naszego pokoju możecie Państwo wstawić własne łóżeczko turystyczne, lub skorzystać z naszego łóżeczka dziecięcego z materacykiem (w miarę ich dostępności) - oferta dodatkowo płatna 10,00 PLN/doba. Ze względów higienicznych prosimy o zabranie pościeli dla maluszka.

^^ Dzieci w wieku 7 lat i powyżej liczone są jak osoba dorosła

^^^ Możliwość wykupienia obiadokolacji w cenie 50,00 PLN/obiad/osoba dorosła oraz 30,00 PLN/obiad/dziecko ( oferta nie dotyczy okresu wakacji letnich )

 

Ręczniki w łazience wymiane sa bezpłatnie po siedmiu dniach pobytowych. Dodatkowa wymiana, na życzenie Gościa w cenie 10,00 PLN/szt.

Do dyspozycji Gości ogólnodostępne urządzenia sprzątające (odkurzacz). Przy pobytach powyżej tygodnia pokoje sprzątamy na życzenie Gościa po 7 dniu pobytu.

Do Państwa dyspozycji  bezpłatna usługa wypożyczalni rowerów, kijków do nordic walking.

 

  Wczasy z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  Bony TravelPass, Płatność przez System MyBenefit

 Realizujemy dofinansowanie do wczasów pracowniczych z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych - ZFŚS - Wystawiamy faktury VAT za zorganizowany Państwa pobyt wypoczynkowy - na życzenie również bezpośrednio na zakłady pracy.

 

 Warunki Rezerwacji Pokoi  

  1. Prosimy o skorzystanie z rezerwacji online - to najwygodniejszy sposób dokonania rezerwacji,  

regulamin rezerwacji on-line  tu znajdziecie Państwo  regulamin dokonania rezerwacji i płatności świadczonych drogą elektroniczną 

 

  2  .w przypadku braku dostepności, wątpliwości lub dodatkowych pytań prosimy o   kontakt telefoniczny lub mailowy w celu zarezerwowania pokoju.
3.Po otrzymaniu wpłaty potwierdzamy rezerwację telefonicznie lub SMS-em, a mailem wysyłamy Voucher Pobytowy, na podstawie którego są Państwo zakwaterowani i zameldowani w ośrodku.
 
4. Całkowite rozliczenie kosztów pobytu - ZGODNIE Z DEKLAROWANĄ ILOŚCIĄ DNI POBYTU W DNIU REZERWACJI - następuje wraz zameldowaniem w dniu przyjazdu (pierwszego dnia deklarowanego pobytu).
 
5. Zwrot wpłaty zadatku w przypadku rezygnacji jest każdorazowo rozpatrywany indywidualnie, w zależnoiści od terminu rezygnacji i wybranej oferty cenowe. Wynajmujący zastrzega sobie prawo do potrąceń z dokonanej wpłaty zadatku z tytułu poniesionych kosztów związanych z anulacją rezerwacji,
 
6. Wszelkie ewentualne reklamacje świadczonych usług są rozpatrywane po ich otrzymaniu w formie pisemnej, droga mailową na adres: info@willaglobal.pl lub listownie: PHU GLOBAL - Krzysztof Ereciński, ul. Makowa 14, 84-104 Jastrzębia Góra.  Osa składająca reklamacje upoważnia właściciela obiektu do odpowiedzi na wskazany adres korespondencyjny, lub elektronicznie na podany adres mailowy. 

 

Galeria zdjęć


Polityka prywatności