REZERWACJA
  ON-LINE 

WILLA GLOBAL Jastrzębia Góra, ul. Makowa 12

DSC02868_baner.jpg DSC02869_pix_baner.jpg

Promocje

Już od 4 maja znów gościmy Państwa u siebie! Dopełniamy wszelkich starań, aby mogli się Państwo czuć u nas bezpiecznie. Wprowadziliśmy szereg udogodnień zgodnie z zaleceniamy MR i GISu.  

Zamontowaliśmy dyspensery z płynem dezyfenkującym przy wejściu do budynku, przy recepcji oraz w holach. Przy każdym z nich, dla przypomnienia, znajduje się instrukcja prawidłowej dezynfekcji rąk. 

Czystość naszego obiektu była zawsze doceniana i wysoko oceniana przez Gości, niemniej jednak z jeszcze większą dbałoscią podchodzimy do tego tematu. Nasza pościel jest prana w profesjonalnej pralni z zastosowaniem wszelkich norm i zaleceń sanitarnych. Każdorazowo przed Państwa przyjazdem pokoje będą dokładnie sprzątnięte i wietrzone, a elementy wyposażenia pokoi (np. pilot, klucze, karty  oraz łazienek będą dezyfenkowane, Prosimy o przestrzeganie godziny zameldowania, a w przypadku wcześniejszego przyjazdu o kontakt telefoniczny, aby dowiedzieć się, czy pokój jest już dla Państwa przygotowany. Niestety, do momentu zameldowania nie możemy gościć Państwa na terenie obiektu. Staramy skrócić się procedurę meldowania do do niezbędnego minimum, 

W jadalni odległości między stolikami zostały zwiększone. Prosimy o wyrozumiałość - Sztućce i naczynia śniadaniowe będą na Państwa czekały na stolikach i będą na życzenie uzupełniane. 

Wszystkie urządzenia rekreacyjne na terenie wypoczynkowym, plac zabaw są dla Państwa dostępne prosimy o zachowanie "dystansu społecznego" przy korzystaniu z nich. Zabawki będzie można "wypożyczyć"  do pokoju. Po ich zwrocie będą one dezynfekowane. 

Jesteśmy przekonani, że pomimo tych ograniczeń Państwa pobyt będzie udany i odpoczniecie po pierwszej fazie "Narodowej kwarantanny" :) 

 COVID19- pensjonat willa global

 

 

Galeria zdjęć


Polityka prywatności