REZERWACJA
  ON-LINE 

WILLA GLOBAL Jastrzębia Góra, ul. Makowa 12

DSC01407__.jpg DSC01409__.jpg

Promocje

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa zmienia się w zawrotnym tempie.

Jest to trudny czas dla wszystkich naszych Gości i również ma ogromny wpływ na naszą działalność. 

Aktualizacja 25/03/2020

 Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że poważnie podchodzimy do sytuacji rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2.
Nasz obiekt jest małym, rodzinnym pensjonatem, ale staraliśmy się zapewnić Państwu maksimum bezpieczeństwa podczas nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Dostosowaliśmy obiekt do wszelkich zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Obecnie wszyscy znaleźlismy się w takiej sytuacji, na którą nikt z nas nie był przygotowany. Niestety, z uwagi na ogłoszony stan epidemii w Polsce oraz na nowe restrykcje wprowadzone przez rząd, jesteśmy zmuszeni odwołać zaplanowane w naszym obiekcie Święta Wielkanocne. Jest to tym bardziej smutna wiadomość, że cieszyliśmy się Państwa przyjazd.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość i zrozumienie. 

Jednocześnie chcielibyśmy wirtualnie złożyć Państwu życzenia zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Wielkanonych

Willa Global 

 

16/03/2020

W Polsce 14.03.2020 r. został wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego. Na tę chwilę nie jest zakazane świadczenie usług hotelarskich oraz podawanie posiłków oraz napojów w ramach usług dodatkowych zapewnianych w hotelach i podobnych obiektach zakwaterowania. Z rekomendacji GIS wynika, że ryzyko, aby goście lub personel hotelu mogli zostać zarażeni przebywając na terenie obiektu, jest obecnie bardzo niskie. GIS zaleca, abyśmy zapewnili  gościom wszelkie informacje na temat koronawirusa.

Więcej informacji znajdziecie Państwo klikając w:  >>> rekomendacje GIS dla Hoteli <<<<   


Obecnie nie planujemy odwołania/zawieszenia Państwa pobytów w okresie Świąt Wielkanocnych, weekendu majowego oraz nadchodzących wakacji.  
Oczywiście, jeżeli zaistnieją odgórne rozporządzenia lub wytyczne, będziemy z Państwem w kontakcie. 
Podejmujemy przygotowania do przyjęcia Gości i zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa podczas pobytu, m in. wydłużymy godziny podawania wszystkich posiłków oraz zwiększymy liczbę stolików. Wszystkie sztućce, talerze i kubki będą przez obsługę rozłożone na Państwach stolikach.  

Dostępne będą również środki do dezynfekcji rąk przy wejściu/wyjściu z budynku.

Mamy nadzieję, że sytuacja się ustabilizuje i pozwoli spotkać się nam wszystkim w okresie Świąt Wielkanocnych i nadchodzącego okresu letnich wakacji.

Prosimy, przez najbliższe dni zostańcie w domu –  dbajmy o siebie i bliskich!

  

Galeria zdjęć


Polityka prywatności